Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

VETRA P

VETRA P

VETRA P

VETRA P

VETRA P

VETRA P

VETRA P

Výrobce

Na první pohled se může Vetra zdát jako tradiční lustr z foukaného skla. Při rozsvícení však zprvu staromódní svítidlo překvapí moderním pojetím.

Designér Joan Gaspar si pohrál s jejím tvarem a vytvořil unikátní, zcela uzavřený skleněný difuzér, fungující zároveň jako reflektor. Světelný zdroj kreativně umístil vně, namísto tradičního usazení uvnitř svítidla. Vetra tak svítí odrazem a poskytuje tím daleko více světla, než by se dalo očekávat, navíc naprosto bez oslnění. Naprostá většina světla směřuje dolů, zbytek pak proniká nahoru do opálového stínidla a jemně jej prozařuje.

Kolekce svítidel Vetra zahrnuje stolní i závěsná svítidla hned ve 2 průměrech - 320 a 430 mm. Stojací lampa je k dispozici v bílé a černé barvě. Základna stolní a stojací varianty svítidla je záměrně tvořena 2 neharmonickými částmi, které rozbíjejí jinak dokonalou symetrii lampy.

Cena (s DPH)

od

36 700

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla