Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

ORIENT ALUMINIUM

ORIENT ALUMINIUM

ORIENT ALUMINIUM

ORIENT ALUMINIUM

ORIENT ALUMINIUM

ORIENT ALUMINIUM

ORIENT ALUMINIUM

Výrobce

Závěsné svítidlo Orient Aluminium je vyrobené z ušlechtilých materiálů nejvyšší kvality, hliníku a dubového dřeva.

Stínidlo je vyvedeno v elegantní stříbrné barvě. Nabízí se ve třech rozměrech o průměru 225, 340 a 500 mm. Jeho organický tvar se od robustní spodní části postupně zužuje směrem vzhůru do subtilní špičky. V ní je 21 malých otvorů, kterými efektně proniká světlo ven. Svítidlo je decentně doplněné šedým textilním kabelem. Uvnitř kovového stínidla se skrývá světelný zdroj, poskytující měkké světlo bez oslnění.

Design svítidla Orient byl vytvořen v roce 1963 návrhářem Jo Hammerborg pro jednu z nejvýznamnějších dánských společností vyrábějících osvětlení – Fog & Mørup. Jo Hammerborg byl oceňován pro své inovativní a moderní designy. Přesně po 50 letech od vytvoření tohoto svítidla obnovila společnost Lightyears výrobu Orientu a navázala tak na úzkou spolupráci s rodinou Hammerborg.

Variantou je svítidlo Orient vyrobené z mědi nebo matná černá varianta Orient Black, které efektně doplňují hliníkovou verzi svítidla.

Cena (s DPH)

od

11 100

Změna cen vyhrazena.

No items found.