Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

ORIENT

ORIENT

ORIENT

ORIENT

ORIENT

ORIENT

ORIENT

Výrobce

Závěsné svítidlo Orient je vyrobené z ušlechtilých materiálů nejvyšší kvality, mědi a palisandrového dřeva.

Nabízí se ve dvou rozměrech o průměru 225 a 340 mm. Jeho organický tvar se od robustní spodní části postupně zužuje směrem vzhůru do subtilní špičky. V ní je 21 malých otvorů, kterými efektně proniká světlo ven. Svítidlo je decentně doplněné černým textilním kabelem v délce 3 nebo 6 m. Uvnitř kovového stínidla se skrývá světelný zdroj, poskytující měkké světlo bez oslnění.

Design svítidla Orient byl vytvořen v roce 1963 návrhářem Jo Hammerborg pro jednu z nejvýznamnějších dánských společností vyrábějících osvětlení – Fog & Mørup. Jo Hammerborg byl oceňován pro své inovativní a moderní designy. Přesně po 50 letech od vytvoření tohoto svítidla obnovila společnost Lightyears výrobu Orientu a navázala tak na úzkou spolupráci s rodinou Hammerborg.

Variantou jsou svítidla Orient Black v matné černé barvě a Orient Aluminium v provedení hliníku, které efektně doplňují měděnou verzi svítidla.

Cena (s DPH)

od

15 400

Změna cen vyhrazena.

No items found.