Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

MILANA

MILANA

MILANA

MILANA

MILANA

MILANA

MILANA

Výrobce

Pohyb je základní myšlenkou závěsných svítidel Milana. Modulární systém zavěšení s protizávažím s nimi umožňuje hýbat v horizontálním i vertikálním směru.

Přesun světelného bodu, to je myšlenka nového designu Jaumeho Ramiréze. Milana zahrnuje systém modulárních závěsných svítidel, která se navzájem kombinují a lze je přemísťovat ve vertikální i horizontální poloze.

Použít je můžete jako prosté válečky s přímým světlem nebo přidat cylindrické stínidlo, které svítidlu dodá prostorový rozměr. Milana tak nabízí nespočet kompozic v bílé nebo černé variantě.

Svítidlo je v nabídce s protizávažím nebo bez něj. Jako samotný váleček nebo ve verzi s cylindrem o průměru 32 nebo 47 mm. Svítidla jsou vybavena LED zdrojem. Všechny typy svítidel nabízí bílou a černou barvu. Vzájemně se dají libovolně kombinovat a vytvářet tak rozličné kompozice.

Míchání válcových tvarů nebo jejich kombinace s dekorativními svítidly umožňuje nesčetné kompozice vytvářející světelnou symfonii.

Cena (s DPH)

od

9 500

Změna cen vyhrazena.

No items found.