Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

AARO TABLE

AARO TABLE

AARO TABLE

AARO TABLE

AARO TABLE

AARO TABLE

AARO TABLE

Výrobce

Prvotním impulzem pro vytvoření série svítidel Aaro bylo gesto. Pohyb. Snaha zachytit plynulý chod věcí jak jen je to možné. Nevyhnutelně to vedlo ke tvaru kruhu, sféry či koule chcete-li.

Kruh má totiž řadu fantastických vlastností. Použijeme-li jej jako kloub, nejsme již limitováni směry. Neřešíme napravo nebo nalevo, nahoře nebo dole. A přesně to je podstatou svítidel Aaro. Působí tak křehce, jako by si s nimi mohl pohupovat vítr. Snadno a lehce se otáčejí kolem svého středu, jako planety obíhají okolo Slunce. Mohlo by se zdát, že světla Aaro takřka levitují v prostoru.

Stolní lampy z kolekce Aaro mají 2 ramena spojená pohyblivým kloubem. Výška základního ramene je 385 mm, což také definuje minimální výšku svítidla. Kruhová stojací základna má průměr 166 mm, zatímco hlavice nesoucí zdroj světla měří v průměru 116 mm. Vyrobené jsou z anodizovaného hliníku a oceli v černé barvě. Mají integrovaný LED modul s výkonem 3W.

Série svítidel Aaro zahrnuje vedle stolních lamp také nástěnná a stropní svítidla.

Cena (s DPH)

od

24 400

Změna cen vyhrazena.

No items found.