Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

AARO CEILING

AARO CEILING

AARO CEILING

AARO CEILING

AARO CEILING

AARO CEILING

AARO CEILING

Výrobce

Prvotním impulzem pro vytvoření série svítidel Aaro bylo gesto. Pohyb. Snaha zachytit plynulý chod věcí jak jen je to možné. Nevyhnutelně to vedlo ke tvaru kruhu, sféry či koule chcete-li.

Kruh má totiž řadu fantastických vlastností. Použijeme-li jej jako kloub, nejsme již limitováni směry. Neřešíme napravo nebo nalevo, nahoře nebo dole. A přesně to je podstatou svítidel Aaro. Působí tak křehce, jako by si s nimi mohl pohupovat vítr. Snadno a lehce se otáčejí kolem svého středu, jako planety obíhají okolo Slunce. Mohlo by se zdát, že světla Aaro takřka levitují v prostoru.

Stropní svítidlo z kolekce Aaro se skládá ze 2 subtilních ramen spojených pohyblivým kloubem. Délka delšího ramene je 1621 mm, zatímco kratší rameno měří 77 mm. Na konci delšího ramene je umístěné kruhové protizávaží, které vyvažuje při pohybu se svítidlem. Kruhová základna u stropu má průměr 160 mm, zatímco hlavice nesoucí zdroj světla měří v průměru 117 mm. Svítidla jsou vyrobená z anodizovaného hliníku a oceli.

Série svítidel Aaro zahrnuje vedle stropních svítidel také nástěnná a stolní lampy.

Cena (s DPH)

od

26 000

Změna cen vyhrazena.

No items found.