Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

MANTIS BS5 A BS5 MINI

MANTIS BS5 A BS5 MINI

MANTIS BS5 A BS5 MINI

MANTIS BS5 A BS5 MINI

MANTIS BS5 A BS5 MINI

MANTIS BS5 A BS5 MINI

MANTIS BS5 A BS5 MINI

Výrobce

Svítidla z kolekce Mantis od DCW připomínají světelné sochy. Jejich autor, sochař Bernard Schottlander, přistoupil k návrhu s jistou dávkou umění, zručnosti a inženýrství. Výsledkem jsou svítidla z skulpturálně sestavená z kovových tyčí, využívající důmyslný systém protizávaží, jímž vévodí unikátně tvarované stínidlo. To se jako hliníkový akrobat pohyblivě a uvolněně vznáší v prostoru.

Nástěnná svítidla z kolekce Mantis jsou k dispozici ve variantě BS5 a BS5 Mini. Větší, s délkou ramene 450 mm, dvěma pohyblivými klouby a stínidlem o průměru 220 mm. A menší s ramenem dlouhým 255 mm, stínidlem 170 mm a jedním pohyblivým kloubem. K upevnění na zeď slouží malá kruhová základna. Lampy jsou vyrobené z oceli a hliníku. Zdrojem světla je žárovka E14 nebo integrovanýLED zdroj.

Autorem kolekce svítidel Mantis je německý sochař Bernard Schottlander. Po studiu sochařství v anglickém Leedsu se dočasně zaměřil na industriální design, vždy však s nepopiratelnou mírou uměleckých sklonů. Charakteristickým znakem jeho tvorby je pohyb. Návrh vznikl v roce 1951.

Do kolekce svítidel Mantis patří vedle nástěnných také stropní svítidla, stolní a stojací lampy.

Cena (s DPH)

od

11 500

Změna cen vyhrazena.

No items found.