Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

AMBROSIA

AMBROSIA

AMBROSIA

AMBROSIA

AMBROSIA

AMBROSIA

AMBROSIA

Výrobce

Vznikla jako jedinečný a dekorativní kus pro luxusní butik v Madridu. Stalo se z ní výjimečné svítidlo, které dokazuje, že i technický design může být poetický.

Ambrosia vychází z původní řady svítidel Linestra, která přešla v modulární systém, přizpůsobitelný jakémukoli prostoru. Design vychází z modulární trubkové konstrukce, která umožňuje nastavovat výšku svítidla. Rozptýlené světlo krásně vyplňuje okolní prostor a dodává mu krásu.

K dispozici je ve 4 přednastavených délkách, od 120 do 315 cm. Nástavce o rozměrech 40 a 60 cm umožňují určit výšku, ze které je chcete zavěsit. Vytvoříte tak vizuálně nepřerušované kompozice, která nabízí řadu možností, jak osvětlit jakýkoli typ místnosti. Volit můžete z teplých odstínů barvy světla 2200K, 2700K a 3000K.

Svítidlo vzniklo díky spolupráci studia Ciszak Dalmas a designéra Joana Gaspara. Podařilo se jim jej dokonale přepracovat a spojit tak jednoduchost, funkčnost a estetiku.

Ambrosia je v nabídce také jako nástěnné svítidlo.

Cena (s DPH)

od

26 700

Změna cen vyhrazena.

No items found.