Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

XY180

XY180

XY180

XY180

XY180

XY180

XY180

Výrobce

Svítidla XY180 navrhlo pro společnost Delta Light studio OMA, jeden z nejvěhlasnějších architektonických ateliérů, jehož řadami prošla jména jako Zaha Hadi nebo Henrik Valeur. Tvar svítidel XY180 je inspirovaný 3 klíčovými elementy architektury – bodem, linií a povrchem.

Svítidla XY180 nabízí variabilní uplatnění. Podoby svítidel zrcadlí 3 výše zmíněné atributy – linii v podobě svítidla s jednou nebo dvěma lineárními světelnými trubicemi, bod v podobě bodového svítidla a povrchu vytvořenému mnohonásobným opakováním svítidel. Právě souvislý povrch vzniklý použitím více kusů stejných svítidel je nejsilnější myšlenkou stojící za návrhem svítidel samotných.

Otočný kloub dovoluje svítidlům být variabilně natočena pod úhlem 360/120°. Uskupení mírně pootočených svítidel dokáže v prostoru rozehrát geometrickou světelnou hru. Závěs navíc poskytuje svítidlům možnost být umístěna na strop nebo stěnu. Celou kolekci pak doplňuje stojací lampa.

Stmívatelné světelné trubice svítidel XY180 emitují rozptýlené světlo, zatímco bodová svítidla poskytují akcentní světelný prvek. Typy svítidel XY180 se dají libovolně kombinovat, vždy podle potřeb daného interiéru. To dělá z XY180 multifunkční svítidla s jedinečným vzhledem.

Svítidla XY180 jsou k dispozici v různých provedeních - s 1 nebo 2 světelnými trubicemi nebo s reflektorem na jedné straně. Jsou libovolně nastavitelné. Pomocí více kusů svítidel vytvoříte neotřelé světelné kompozice.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce.

Cena (s DPH)

od

19 700

Změna cen vyhrazena.

No items found.