Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

ONELINE

ONELINE

ONELINE

ONELINE

ONELINE

ONELINE

ONELINE

Výrobce

Závěsné svítidlo ONELINE od designéra Kaspera Friise Kjeldgaarda se ohlíží po čistých formách ikonických návrhů nábytku Poula Kjærholma.

Nové svítidlo ONELINE vzdává hold čistým formám, kvalitním materiálům a preciznímu řemeslnému zpracování a odkazuje na dílo věhlasného dánského designéra nábytku Poula Kjærholma.

ONELINE je cokoliv, jen ne obyčejné osvětlení. Rafinované svítidlo je precizně zapouzdřené v reflexním kovu a nabízeno je ve třech povrchových úpravách - nerezová ocel, kartáčová mosaz a ocel s černým PDV povlakem. Délka svítidla je 865 mm, spojením svítidel však lze vytvořit různě dlouhou linku. Možnost otočení o 360° vám poskytuje nekonečnou variabilitu směřování světla, dle vašich potřeb.

Štíhlá linka světla, s průměrem pouhých 16 mm, kterou ONELINE představuje, je zavěšená na stříbrných lankách a každá z variant je doplněná nádhernými mosaznými detaily.

Cena (s DPH)

od

24 970

Změna cen vyhrazena.

No items found.