ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Posviťme si na to! Kdekoliv

20/12/2020

Díky naší široké nabídce přenosných lamp, které jsou bezdrátové a mají výdrž svítivosti až 20 hodin, získáte absolutní svobodu osvětlit si jakýkoliv prostor.

DIPPING LIGHT

Navzdory tomu, že jeho hlavním úkolem je svítit, Dipping Light svým vzhledem zaujme i jako objekt samotný. Při rozsvícení se skrze různé odstíny barev line ven příjemné světlo. Zhasnuté je pak oku lahodícím objektem hodným k postavení na noční stolek, poličku nebo konferenční stoleček.

GINGER

Stolní lampička Ginger se skládá ze subtilní nožky a kulatého stínidla.

Nabízí se ve 3 velikostech s výškou lampy 300, 465 a 540 mm. Stolní lampa je k dispozici ve variantě s přívodním kabelem nebo jako přenosná dobíjecí stolní lampička, fungující na principu nabíjení přes USB.

BICOCA

Barevná a hravá bezdrátová stolní lampička Bicoca je vyrobená z lehkého polykarbonátu. Optimistické barvy rozveselí a příjemné světlo prosvětlí interiér. Tělo lampičky tvoří vzájemně se překrývající geometrické tvary. Ve spodní části lampičky je silný magnet, pomocí kterého Bicoca pevně drží na kovových předmětech.

FOLLOW ME

Lehká, přenosná, stylová. Taková je stolní lampička FollowMe z dílny designérky Inmy Bermúdez. Originální designovou lampičku FollowMe tvoří prakticky tvarovaná dubová rukojeť, umožňující vzít ji kamkoliv s sebou, na terasu, na zahradu, pod stan, na jachtu nebo na večerní procházku. Díky náklopnému stínítku z matného bílého polykarbonátu vyzařuje měkké světlo a navodí příjemnou atmosféru. Lampička je vybavena LED zdrojem, který je možné stmívat na tři různé úrovně. Součástí balení je USB kabel, pomocí něhož se lampička nabíjí.

Výška lampičky je 288 mm, nově je k dispozici také větší varianta FollowMe Plus.

No items found.