Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

DIPPING LIGHT S

DIPPING LIGHT S

DIPPING LIGHT S

DIPPING LIGHT S

DIPPING LIGHT S

DIPPING LIGHT S

DIPPING LIGHT S

Výrobce

Navzdory tomu, že jeho hlavním úkolem je svítit, Dipping Light svým vzhledem zaujme i jako objekt samotný. Při rozsvícení se skrze různé odstíny line ven příjemné světlo. Zhasnuté je pak oku lahodícím objektem hodným k postavení na noční stolek, poličku nebo konferenční stoleček.

Designér svítidla Jordi Canudas je alchymistou světla. Experimentuje s ním, učí se od něho a nechává se jím překvapit. Svými svítidly se snaží zachytit podstatu světla. Dipping Light je jedním z jeho experimentů – barevný efekt vzniká opakovaným namáčením skleněné koule do barvy. Vrstvy barvy vytvářejí soustředné kružnice, které postupně zmírňují intenzitu světla. Barva samotná se tak stává zároveň stínidlem zabarvujícím a směrujícím světlo. Ruční výroba dělá z každého kusu svítidla Dipping Light originál doplněný mosaznou nebo grafitovou základnou.

Kolekce svítidel nabízí 3 velikosti a 5 barevných variant – zelenou, žlutou, modrou, růžovou a bílou. Každá z barev také zbarvuje světlo do daného odstínu, čímž vytváří rozdílnou atmosféru. Kovová konstrukce svítidla nabízí mosaznou nebo grafitovou variantu. Volit můžete z velikostí 222 mm, 360 mm a 540 mm. Z nichž nejmenší je dostpná i jako přenosná, dobíjecí lampička.

Kolekce Dipping Light nabízí i závěsná a nástěnná svítidla.

Cena (s DPH)

od

9 300

Změna cen vyhrazena.

No items found.