Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

DIPPING LIGHT A

DIPPING LIGHT A

DIPPING LIGHT A

DIPPING LIGHT A

DIPPING LIGHT A

DIPPING LIGHT A

DIPPING LIGHT A

Výrobce

Kolekci svítidel Dipping Light z dílny designéra Jordiho Canudase nepřehlédnete. Charakterizuje jí její barevný efekt, vytvořený opakovaným namáčením skleněné koule do barvy. Tyto barevné kružnice pak vytvářejí různou intenzitu světla a zároveň se stávají i stínidlem.

Designér svítidla Jordi Canudas je alchymistou světla. Experimentuje s ním, učí se od něho a nechává se jím překvapit. Svými svítidly se snaží zachytit podstatu světla. Dipping Light je jedním z jeho experimentů. Ruční výroba dělá z každého kusu svítidla Dipping Light originál doplněný mosaznou nebo grafitovou základnou.

Nástěnná svítidla nabízí 2 provedení se skleněným difuzérem umístěným nahoru nebo směrem do místnosti v 5 barevných variantách skla – zelené, žluté, modré, růžové a bílé. Každá z barev také zbarvuje světlo do daného odstínu, čímž vytváří rozdílnou atmosféru. Kovová konstrukce svítidla nabízí mosaznou nebo grafitovu variantu. Všechna světla jsou vybavená LED zdrojem. Průměr skleněného difuzéru je 12,5 cm.

Svítidla Dipping Light jsou v nabídce také jako stolní lampičky či závěsná světla.

Cena (s DPH)

od

10 300

Změna cen vyhrazena.

No items found.