Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

DIPPING LIGHT

DIPPING LIGHT

DIPPING LIGHT

DIPPING LIGHT

DIPPING LIGHT

DIPPING LIGHT

DIPPING LIGHT

Výrobce

Kolekci svítidel Dipping Light z dílny designéra Jordiho Canudase nepřehlédnete. Charakterizuje jí její barevný efekt, vytvořený opakovaným namáčením skleněné koule do barvy. Tyto barevné koule pak vytvářejí různou intenzitu světla a zároveň se stávají i stínidlem. Vytvářet se z nich navíc dají ohromující kompozice.

Designér svítidla Jordi Canudas je alchymistou světla. Experimentuje s ním, učí se od něho a nechává se jím překvapit. Svými svítidly se snaží zachytit podstatu světla. Dipping Light je jedním z jeho experimentů. Ruční výroba dělá z každého kusu svítidla Dipping Light originál doplněný mosaznou základnou.

Závěsná svítidla nabízí 3 velikosti - o průměru 13, 20 a 30 cm a 5 barevných variant – zelenou, žlutou, modrou, růžovou a bílou. Každá z barev také zbarvuje světlo do daného odstínu, čímž vytváří rozdílnou atmosféru. Všechna světla jsou vybavená LED zdrojem.

Kolekce nabízí možnost vytvořit ze svítidel kompozice pomocí základny pro rozvěšení 3, 5, 9 nebo 19 světel.

Svítidla Dipping Light jsou v nabídce také jako stolní lampičky či nástěnná světla.

Cena (s DPH)

od

13 800

Změna cen vyhrazena.

No items found.