Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

CARAVAGGIO READ WALL

CARAVAGGIO READ WALL

CARAVAGGIO READ WALL

CARAVAGGIO READ WALL

CARAVAGGIO READ WALL

CARAVAGGIO READ WALL

CARAVAGGIO READ WALL

Výrobce

Nástěnná lampa Caravaggio Read Wall vychází z oblíbeného tvaru závěsných svítidel Caravaggio. Stínidlo je vyrobené z oceli a na výběr je matné povrchové úpravě v bílé, šedé nebo černé barvě.

Stínidlo je spojené s ohebným ramenem, čímž lampě umožňuje naklápět se a směrovat tak světlo. Lampa se otáčí o 180 stupňů a tím poskytuje mimořádnou míru flexibility. Caravaggio má ve vrchní části stínidla otvory, kterými prochází část světla vzhůru, stejně jako u ostatních verzí tohoto svítidla. Vybírat je možné z varianty s napájecím kabelem nebo pro přímé připojení na vývod ve zdi. Vypínač je umístěn na spodní části svítidla, tak aby byl lehce dostupný. Průměr stínidla je 140 mm, výška světla 206 mm, délka 350 mm.

Hlavní myšlenkou designérky Cecilie Manz bylo vytvořit jednoduchý a rafinovaný design pro malá i velká svítidla. Z této ideje se zrodila série svítidel Caravaggio s charakteristickým tvarem stínidla, propojující tradiční dánský design s moderním, dynamickým pojetím tvorby.

V nabídce je Caravaggio také jako závěsné svítidlo.

Cena (s DPH)

od

10 200

Změna cen vyhrazena.

No items found.