Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

BOLT WALL

BOLT WALL

BOLT WALL

BOLT WALL

BOLT WALL

BOLT WALL

BOLT WALL

Výrobce

Nástěnná lampa Bolt Wall je vyrobená z oceli a hliníku. Design svítidla navrhl Anton de Groof pro značku Tonone.

Svítidlo je dostupné ve více provedeních – s bočním úchytem se standardním ramenem, zkráceným ramenem či mini ramenem nebo se spodním úchytem. Instalace je možná s přívodním kabelem nebo přímo do elektroinstalační krabice. V nabídce je také varianta určená k umístění vedle postele Bolt Bed s držátkem pro snadné nasměrování světla na čtení. Ramena a konstrukce svítidla jsou vyrobené z oceli, stínidlo z hliníku. Pohyblivé klouby jsou nastavitelné pomocí charakteristické matice.

Svítidlo je dostupné v 11 různých barvách – černé, mechově zelené, čistě bílé, tmavě šedé, světle šedé, oranžové, off-white, tmavo modré. Nově také v ledově modré, žluté a růžové barvw. Matici je možné volit v černém, měděném, mosazném nebo nerezovém provedení.

Svítidla Bolt jsou dostupná také jako stolní lampy, stojací lampy či závěsná svítidla v různých provedeních.

Série svítidel Bolt představuje kombinaci tradičních řemesel a soudobého designu. Srdcem série je tradiční křídlová matice, zajišťující ohebný spoj a držící lampu v požadované poloze. Designér Anton de Groof udělal z matice charakteristický rys celé série těchto svítidel. Není tak pouze funkční záležitostí, ale typickým, ikonickým prvkem designu samotného. Každé svítidlo ze série Bolt je opatřeno unikátním kódem vyraženým právě na matici.

Nizozemský výrobce Tonone, specializující se na svítidla s technickým, industriálním vzhledem, své produkty navrhuje a vyrábí přímo v holandském Hertogenboschi. Na výrobě svítidel se podílejí místní designéři a řemeslníci, kteří dohlížejí na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování. Tonone inspiraci pro svá svítidla čerpá z tradičních výrobních technik a řemeslných postupů a proměňuje je v produkty nejlepšího současného designu.

Cena (s DPH)

od

6 600

Změna cen vyhrazena.

No items found.