ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

BOLT TABLE

BOLT TABLE

BOLT TABLE

BOLT TABLE

BOLT TABLE

BOLT TABLE

BOLT TABLE

Výrobce

Stolní lampa Bolt Table je vyrobená z oceli a hliníku. Design svítidla navrhl Anton de Groof pro značku Tonone.

Svítidlo je dostupné ve 2 velikostech – standard s délkou ramene svítidla 500 mm a ve verzi small s délkou ramene 290 mm. Ramena a konstrukce svítidla jsou vyrobené z oceli, stínidlo z hliníku. Pohyblivé klouby jsou nastavitelné pomocí charakteristické matice.

Svítidlo je dostupné v 11 různých barvách – černé, mechově zelené, čistěbílé, tmavě šedé, světle šedé, oranžové, off-white, tmavo modré, světle modré,žluté a růžové.

Svítidla Bolt jsou dostupná také jako stojací lampy, nástěnná svítidla či závěsná svítidla v různých provedeních.

Série svítidel Bolt představuje kombinaci tradičních řemesel a soudobého designu. Srdcem série je tradiční křídlová matice, zajišťující ohebný spoj a držící lampu v požadované poloze. Designér Anton de Groof udělal z matice charakteristický rys celé série těchto svítidel. Není tak pouze funkční záležitostí, ale typickým, ikonickým prvkem designu samotného. Každé svítidlo ze série Bolt je opatřeno unikátním kódem vyraženým právě na matici.

Nizozemský výrobce Tonone, specializující se na svítidla s technickým, industriálním vzhledem, své produkty navrhuje a vyrábí přímo v holandském Hertogenboschi. Na výrobě svítidel se podílejí místní designéři a řemeslníci, kteří dohlížejí na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování. Tonone inspiraci pro svá svítidla čerpá z tradičních výrobních technik a řemeslných postupů a proměňuje je v produkty nejlepšího současného designu.

Cena (s DPH)

od

10 300

Změna cen vyhrazena.

No items found.