ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

BOLT PACK PENDANT

BOLT PACK PENDANT

BOLT PACK PENDANT

BOLT PACK PENDANT

BOLT PACK PENDANT

BOLT PACK PENDANT

BOLT PACK PENDANT

Výrobce

Závěsné svítidlo Bolt Pack Pendant je vyrobené z oceli a hliníku. Design svítidla navrhl Anton de Groof pro značku Tonone.

Svítidlo je dostupné ve 4 velikostech – s 6 stínidly (délka svítidla 990 mm), 8 stínidly (délka svítidla 1390 mm), 10 stínidly (délka svítidla 1790 mm) nebo 12 stínidly (délka svítidla 2190 mm). Ramena a konstrukce svítidla jsou vyrobené z oceli, stínidla z hliníku. Pohyblivé klouby jsou nastavitelné pomocí charakteristické matice.

Svítidlo je dostupné v 11 barvách -  černé, mechově zelené, čistě bílé, tmavě šedé, světle šedé, oranžové, off-white, tmavo-modré, světle modré, žluté a růžové.

Svítidla Bolt jsou dostupná také jako stolní lampy, nástěnná svítidla či stojací lampy v různých provedeních.

Série svítidel Bolt představuje kombinaci tradičních řemesel a soudobého designu. Srdcem série je tradiční křídlová matice, zajišťující ohebný spoj a držící lampu v požadované poloze. Designér Anton de Groof udělal z matice charakteristický rys celé série těchto svítidel. Není tak pouze funkční záležitostí, ale typickým, ikonickým prvkem designu samotného. Každé svítidlo ze série Bolt je opatřeno unikátním kódem vyraženým právě na matici.

Nizozemský výrobce Tonone, specializující se na svítidla s technickým, industriálním vzhledem, své produkty navrhuje a vyrábí přímo v holandském Hertogenboschi. Na výrobě svítidel se podílejí místní designéři a řemeslníci, kteří dohlížejí na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování. Tonone inspiraci pro svá svítidla čerpá z tradičních výrobních technik a řemeslných postupů a proměňuje je v produkty nejlepšího současného designu.

Cena (s DPH)

od

69 900

Změna cen vyhrazena.

No items found.