Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

AMBROSIA VERTICAL

AMBROSIA VERTICAL

AMBROSIA VERTICAL

AMBROSIA VERTICAL

AMBROSIA VERTICAL

AMBROSIA VERTICAL

AMBROSIA VERTICAL

Výrobce

Nadčasové světlo dodávající krásu každému prostoru

Světelná řada kolekce AMBROSIA disponuje designem, který obnovuje a vrací se k nadčasovému trubicovému světlu a přeměňuje ho tak, aby jeho jednoduchá struktura a rozptýlené osvětlení dodaly krásu každému prostoru. Interiérové svítidlo AMBROSIA VERTICAL rozšiřuje možnosti celé kolekce tím, že mění rovinu světla z horizontální na vertikální.

Nový styl svítidla je k dispozici ve dvou verzích, přičemž obě jsou závěsná.

Nová Ambrosia umožňuje vytvářet vertikální světelné kompozice, kombinovat různé velikosti v opakování a osvětlit tak velké prostory. Při samostatné instalaci vyplní prostor světlem a teplem. Její štíhlý design vytvoří dokonalou scénu v každé místnosti. Zcela nová perspektiva tohoto flexibilního osvětlovacího systému, který dosahuje maximálního světelného výrazu s minimalistickou strukturou.

Kovová konstrukce je k dispozici ve dvou povrchových úpravách - černé a matně zlaté -a světelný zdroj ve třech teplotách světla: 2200 K, 2700 K a 3000 K.

Cena (s DPH)

od

50 400

Změna cen vyhrazena.

No items found.