Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

FRIS

FRIS

FRIS

FRIS

FRIS

FRIS

FRIS

Výrobce

Světelné křižovatky s vlastními paprsky světla

Kreslení tenkých paprsků světla v prostoru, přičemž každý z nich směřuje libovolným směrem. Designér Joan Gaspar vytvořil svítidlo Fris; víceúčelový osvětlovací systém, který je k dispozici ve verzi nástěnné, stropní nebo závěsné a který umožňuje kombinovat několik jednotek v různých velikostech a polohách, přičemž každá z nich směřuje svůj vlastní paprsek světla.

Konstrukce svítidla se skládá ze skleněné trubice, která obaluje světlo. Jedinečnost spočívá v tom, že sklo nejen chrání světlo, ale také plní mechanickou funkci, zavěšuje celý systém a umožňuje otáčení svítidla a nasměrování světla určitým směrem. Sklo je tedy zároveň materiálem i funkcí. Skrze průhledné sklo vidíme vnitřek lampy, který se skládá ze dvou profilů: jeden obsahuje světelný zdroj a druhý funguje jako parabola a promítá intenzivní světlo.

Systém umožňuje skládat světelné struktury a spojovat sadu svítidel pomocí různých montážních a závěsných doplňků. Fris nabízí velmi univerzální a funkční design pro přesné osvětlení jakéhokoli typu projektu. Důmyslný systém, který odvážně řeší dosud neřešený problém: mít sadu svítidel, kde každé z nich usměrňuje světlo samostatně.

Cena (s DPH)

od

47 300

Změna cen vyhrazena.

No items found.