Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

FUNICULÍ FABRIC

FUNICULÍ FABRIC

FUNICULÍ FABRIC

FUNICULÍ FABRIC

FUNICULÍ FABRIC

FUNICULÍ FABRIC

FUNICULÍ FABRIC

Výrobce

Stojací lampa Funiculí je jednou z nejvíce ikonických lamp katalánského výrobce Marset. Design lampy byl navržen před mnoha lety, ale přesto je stále aktuální, stylový a funkční. Ovšem určitým re-designem lampa prošla, aktuální model Funiculi Fabric je doplněn textilním stínidlem, které designér Luís Porquears vymyslel již v roce 1979, ale nikdy se nevyrábělo.

Nová verze lampy Funiculí s textilním stínidlem v maximální možné míře ctí originál. Oproti původnímu modelu propouští stínidlo lampy Funiculi Fabric více světla, a osvětlí tak jakýkoliv vnitřní prostor příjemným, tlumeným světlem.

Nové svítidlo se oproti původnímu o tolik moc neliší. Mají podobnou konstrukci pro nastavení požadované výšky ramene lampy, která umožňuje přímé nebo nepřímé světlo. Hlavní podstatou obou lamp je jejich jednoduchost, i přesto že je tento design klasičtější. Stojací lampa je nabízena v béžové nebo bílé barvě stínidla s černou konstrukcí.

Kolekce Fanuculí Fabric kromě stojací lampy nabízí i stolní a nástěnné verze.

Cena (s DPH)

od

12 700

Změna cen vyhrazena.

No items found.