Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Rezidence u golfu, projekt Oaks Prague

REZIDENČNÍ

Stylový byt v rezidenčním projektu u golfu patřící pod křídla Oaks Prague skýtá opravdový skvost a představuje výjimečné místo pro život s puncem nadčasovosti.

Návrhu vzorového bytu se ujalo pražské studio Champan Taylor pod vedením architekta Andreje Tušana a vytvořili zde elegantní interiér s nezaměnitelnou domácí atmosférou. Zemitá paleta barev vyzdvihuje eleganci bytu a kompaktní dřevěné vestavné prvky s důkladně řemeslně zhotovenými detaily dotváří estetický celek, který je navíc umocněn designovými solitéry a doplňky.

Koncepce osvětlení navazuje na atmosféru interiéru, a proto je založena na vytváření různých nálad pomocí designového a technického osvětlení. Od intimních světel vestavěných do nábytku až po designová svítidla akcentující jednotlivé místnosti dotvářející světelnou pohodu a funkčnost prostoru.

Obytné zóně dominuje obývací pokoj s jídelní částí, jejíž charakteristickým prvkem je gigantické svítidlo Bohemia od značky Marset v tmavě fialové verzi. Zavěšené je nad jídelním stolem a vytváří tak dominanci v celém prostoru. Doplněné je nenápadnými černými reflektory SPY dokreslující atmosféru obývacího pokoje.

Pracovní prostor osvětluje stropní svítidlo Ginger C v mosazné verzi. Svítidlo má estetický, téměř grafický design, a vyzdvihuje nadčasovou siluetu se svěžím, moderním výrazem.

Ložnici dominují tři stropní svítidla Djembé C v šedé, červené a modré akcentující s barevným laděním celého pokoje. Svítidla jsou navržené ve tvaru bubnu, aby obrazně řečeno reprodukovaly zvuky světla. V polstrovaných čelech postele jsou zabudované černé lampičky na čtení Caravaggio značky Fritz Hansen, označované za designové ikony.

Rozlehlou terasu opanují dominantní závěsná svítidla Soho C a příjemně je doplňují přenosné lampičky FollowMe vybavené LED zdrojem. Vyzařují měkké světlo a navozují příjemnou atmosféru stejně jako sloupková svítidla Ginger B, ideální k diskrétnímu nasvícení terasy.

 

Investor: Arendon

Architekt: Storytelling Architects ve spolupráci s Champan Taylor - Ing. Arch. Andrej Tušan https://www.instagram.com/storytelling_architects/

Fotograf: Peter Fabo https://www.instagram.com/fabophotography/

No items found.