Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

NL 12

NL 12

NL 12

NL 12

NL 12

NL 12

NL 12

Výrobce

Velkolepé závěsné svítidlo NL12, které vzniklo ve spolupráci s designérem Sebastianem Summou představuje kompromis mezi sofistikovaným brutalismem a výmluvným lakonismem.

Toto světlo, navržené k osvětlení velkého jídelního stolu a chytře vybavené zařízením, které klame očima, je složeno z dvanácti trubic z borosilikátového skla. Pouze jedna z těchto trubic funguje jako centrální jednotka a je zdrojem světla, ostatní trubice zprostředkovávají jeho rozptyl pomocí lomu světla. Bez viditelných drátů, bez viditelných LED diod a bez viditelné hliníkové konstrukce evokuje NL 12 nebeský paprsek, který je radikální a poetický zároveň.

Sebastian Summa využil své estetické dovednosti a pro zavěšení ke stropu vymyslel dvojici držáků podobných gymnastickým svorkám, které mají svazek trubic dokonale vyvážit. Toto pevné zařízení dodává souboru postindustriální atletický nádech.

Cena (s DPH)

od

35 100

Změna cen vyhrazena.

No items found.