Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Obývací pokoj je jedním z nejdůležitějších prostor každého domu nebo bytu. Místem, kde se lidé setkávají, tráví společně nejvíce času a vykonávají u toho různé činnosti. Osvětlení do obývacího pokoje je proto potřeba volit odpovídající potřebám prostoru i obyvatel.

Základem osvětlení obývacího pokoje je výkonné centrální svítidlo – závěsné nebo přisazené, poskytující difuzní světlo, které celý prostor rovnoměrně osvětlí. Kvalitní celkové osvětlení prostoru je vhodné, pokud si děti v pokoji hrají nebo je potřeba jej uklidit.

Intimnější atmosféru v obývacím pokoji naopak zajistí použití náladového osvětlení. To může mít podobu nástěnných svítidel, stojací lampy nebo třeba stropních bodových svítidel. Jednotlivé složky světla vytvoří příjemné prostředí pro posezení s přáteli, sledování televize nebo čtení knížky. Kombinací různých druhů osvětlení je možné vytvořit požadovanou atmosféru.

Obývací pokoj, jako místo setkávání, si ze všech pokojů žádá věnovat osvětlení největší péči. Moderní, designová svítidla z naší nabídky nabízí kompletní řešení pro osvětlení obývacího pokoje.

No items found.