ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Industriální svítidla Tonone nově v našem portfoliu

2/7/2018

Nabídku našich svítidel jsme nově rozšířili o svítidla nizozemské značky Tonone s industriálním designem. Technický vzhled je charakteristickým prvkem tohoto výrobce. Návrh i výroba samotná probíhá v holandském městě Hertogenbosch.

Na výrobě svítidel Tonone pracují místní řemeslníci, kteří dohlížejí na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování. Tonone inspiraci pro svá svítidla čerpá z tradičních výrobních technik a řemeslných postupů a proměňuje je v produkty nejlepšího současného designu.

Mladá značka designových svítidel představila své první produkty, sérii Bolt, před 5 lety během holandského týdne designu. Svítidla Bolt představují kombinaci tradičních řemesel a soudobého designu. Srdcem série je tradiční křídlová matice, zajišťující ohebný spoj a držící lampu v požadované poloze. Designér Anton de Groof udělal z matice charakteristický rys celého svítidla. Není tak pouze funkční záležitostí, ale typickým, ikonickým prvkem designu samotného. Každé svítidlo ze série Bolt je opatřeno unikátním kódem vyraženým právě na matici.

Ve svém portfoliu má Tonone různé varianty nástěnných, závěsných, stolních svítidel i stojacích lamp.

No items found.