Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

Zaměřeno na
technický vzhled.

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

tonone

Nizozemský výrobce, specializující se na svítidla s technickým vzhledem, své produkty navrhuje a vyrábí přímo v holandském Hertogenboschi.

Na výrobě svítidel Tonone pracují místní řemeslníci, kteří dohlížejí na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování. Tonone inspiraci pro svá svítidla čerpá z tradičních výrobních technik a řemeslných postupů a proměňuje je v produkty nejlepšího současného designu.

Mladá značka designových svítidel představila své první produkty, sérii Bolt, během holandského týdne designu. Svítidla Bolt představují kombinaci tradičních řemesel a soudobého designu. Srdcem série je tradiční křídlová matice, zajišťující ohebný spoj a držící lampu v požadované poloze. Designér Anton de Groof udělal z matice charakteristický rys celého svítidla. Není tak pouze funkční záležitostí, ale typickým, ikonickým prvkem designu samotného. Každé svítidlo ze série Bolt je opatřeno unikátním kódem vyraženým právě na matici.