Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

Architektonické
osvětlení z Belgie.

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

deltalight

Belgická svítidla udávající směr vývoje technologií a designu v moderním architektonickém osvětlení.

Společnost Delta Light, belgický výrobce svítidel, byla založena Paulem Amelootem v roce 1987. Postupně se vypracovala na vedoucí pozici na trhu technických svítidel a dnes udává směr vývoje technologií a designu v moderním architektonickém osvětlení.

Portfolio Delta Light nabízí široký výběr svítidel do interiéru i exteriéru, které najdou uplatnění v rezidenčních i komerčních projektech. Svou nabídkou dokáže uspokojit i náročné zákazníky, hledající zajímavé světelné řešení a nadčasový vzhled. Synonymem společnosti Delta Light je vysoká kvalita výroby a precizní zpracování. Po celém světě je uznávána především pro funkčnost, vyváženost, eleganci a moderní design svých svítidel.

Minimalistický vzhled předurčuje svítidla Delta Light jako neutrální základ osvětlení projektů. Vytvářejí kvalitní a funkční osvětlení prostoru, které se velmi dobře kombinuje s výraznějšími dekorativními svítidly.

https://www.svitidla-deltalight.cz/

ukázky svítidel