Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

Kvalita, současnost
a odvážný design.

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Marset

Katalánský výrobce dekorativních svítidel nabízející originální designy snoubící dekorativní faktor se střízlivým přístupem.

Výrobce dekorativních svítidel Marset nabízí rozmanité originální designy svítidel, ve kterých se snoubí dekorativní faktor s jednoduchým až střízlivým přístupem. V  nabídce Marset najdete moderní svítidla s propracovaným designem do interiéru i exteriéru. Pohled, jakým Marset na světlo nahlíží, je odlišuje od ostatních. Vnímá jej jako na celek, který vytváří charakteristickou atmosféru a přispívá ke zlepšení života.

Společnost Marset byla založena ve 40. letech ve Španělsku jako rodinný podnik, věnující se původně odlévání kovu. Postupem času se proměnili ve značku specializující se na výrobu svítidel, přičemž dodnes čerpají z desetiletí zkušeností se zpracováním materiálů. V současnosti se Marset soustředí již výhradně na svítidla a na tomto poli sbírá prestižní ocenění za design, mezi nimi Red Dot Award 2016 či DME Award 2015.

Svítidla vytvářejí ve spolupráci se zkušenými produktovými designéry, kteří s využitím vysoké technické preciznosti a nezměrné kreativity objevují stále nové funkce, poskytující svítidlům nadčasovost a další možnosti využití. Toto neutuchající hledání nových směrů, v kombinaci s představivostí tvoří rozmanitou kolekci dekorativních svítidel Marset.

www.marset.com

ukázky svítidel